Kviz

Poklon do 2000 dinara: 18 ideja i kompleti od dva poklona

Redakcija Ideja za poklon · ažurirano 16.10.2026.

Za 2.000 dinara možeš da kupiš majicu sa natpisom (1.890 do 1.990 dinara) ili komplet od dva manja poklona, na primer dve šolje ili rukavicu i podmetač. To je najčešći budžet za kolege, kuma, roditelje i prijatelje, i dovoljan je za poklon koji se pamti ako pogodi osobu. Sve ispod plaćaš pouzećem.

Ispod su ideje po osobi i kompleti od dva poklona koji zajedno ne prelaze 2.000 dinara. Cene su iste kao u našim prodavnicama.

Brzi izbor

Proizvodi u ovom vodiču su iz naših prodavnica na platformi Brendly. Saveti važe gde god da kupuješ.

IdejaVrstaZa kogaCena
Mama. Direktorka svega.ženska majicaZa porodicu1.990 RSD
Tata. Radno vreme 0–24.majicaZa porodicu1.990 RSD
Kum rešava. Pitaj kuma.majicaZa kuma i kumu1.990 RSD
Kuma. Glavna i odgovorna.ženska majicaZa kuma i kumu1.990 RSD
Roštilj majstor. Ne pitaj za receptmajicaZa njega1.990 RSD
Ćevap kontrola: prošaomajicaZa njega1.890 RSD
Van kancelarije (kapa)kapaZa kolege i penziju1.290 RSD
Zvanično: van radnog vremena. ZauvekmajicaZa kolege i penziju1.890 RSD
Njena kafašoljaKompleti od dva poklona do 2.000990 RSD
Njegova kafašoljaKompleti od dva poklona do 2.000990 RSD
Nisi siguran šta da izabereš?Odgovori na 10 kratkih pitanja i dobij 6 ideja za tačno tu osobu, sa cenama.Pokreni kviz ›

Kako da izabereš poklon do 2.000 dinara

  1. Kreni od osobe: za mamu i baku kuhinja, za tatu roštilj ili pecanje, za kolege kafa i kancelarija.
  2. Jedan dobar poklon je bolji od tri sitnice; majica sa natpisom koji pogađa vredi više od skupljeg poklona bez veze sa osobom.
  3. Komplet od dva poklona iz iste prodavnice ide u istu korpu.
  4. Za praznike poruči na vreme: za Novu godinu do 15. decembra.

18 ideja do 2.000 dinara

  1. Ženska majica „Mama. Direktorka svega.” (1.990 din).
  2. Majica „Tata. Radno vreme 0–24.” (1.990 din).
  3. Ženska majica „Baka. Ministarka ishrane.” (1.990 din).
  4. Majica „Deda. Glavni za džeparac.” (1.990 din).
  5. Majica „Kum rešava. Pitaj kuma.” (1.990 din).
  6. Ženska majica „Kuma. Glavna i odgovorna.” (1.990 din).
  7. Majica „Roštilj majstor. Ne pitaj za recept.” (1.990 din).
  8. Majica „Ćevap kontrola: prošao.” (1.890 din).
  9. Majica „Pecam. Ne zovi.” (1.990 din).
  10. Zimska kapa „Van kancelarije” za kolegu (1.290 din).
  11. Majica „Zvanično: van radnog vremena. Zauvek.” za penziju (1.890 din).
  12. Majica „40. Sve znam, ništa ne pamtim.” za 40. rođendan (1.990 din).
  13. Ženska majica „Ispravljeno sa ljubavlju” za učiteljicu (1.890 din).
  14. Kecelja „Glavna za sarmu” (1.990 din).
  15. Komplet: šolje „Njena kafa” i „Njegova kafa” (1.980 din za obe).
  16. Komplet: rukavica „Pažnja: vruće. Kao bakina sarma.” i podmetač „Treći dan sarma. I dalje dobra.” (1.780 din).
  17. Komplet: rukavica „Pečem kolače. Ne pitaj kad.” i podmetač „Ovde stoji sarma” (1.780 din).
  18. Komplet: šolje „Kafa za kuma. Ne dirati.” i „Kuma zna sve” (1.980 din).

Kad je 2.000 dinara pravi budžet

Ovo je najčešći iznos za Tajnog Deda Mraza u većim firmama, za poklon kumu i kumi uz glavni poklon, za kolegu koji odlazi u penziju kad se ne skuplja grupno, i za rođendan prijatelja. Za mamu, tatu i partnera je dobar dodatak uz doživljaj. Ako ti treba još jeftinije, pogledaj vodič za poklone do 1.000 dinara.

Šta da ne kupiš

  1. Tri sitnice umesto jednog dobrog poklona.
  2. Odeću bez poznate veličine; tada je bolji komplet šolja ili kuhinjski komplet.
  3. Poklon koji izgleda kao da je kupljen usput: dodaj karticu sa par reči.

Za porodicu

Iz naše prodavnice Kumovina, za roditelje, baku i dedu.

Mama. Direktorka svega. – ženska majica
Mama. Direktorka svega.ženska majica · KumovinaNajbolje za: mamu koja vodi kuću1.990 RSDPogledaj u prodavnici
Tata. Radno vreme 0–24. – majica
Tata. Radno vreme 0–24.majica · KumovinaNajbolje za: tatu koji nikad nije van smene1.990 RSDPogledaj u prodavnici
Baka. Ministarka ishrane. – ženska majica
Baka. Ministarka ishrane.ženska majica · KumovinaNajbolje za: baku koja sve nahrani1.990 RSDPogledaj u prodavnici
Deda. Glavni za džeparac. – majica
Deda. Glavni za džeparac.majica · KumovinaNajbolje za: dedu koji deli džeparac1.990 RSDPogledaj u prodavnici

Za kuma i kumu

Iz prodavnice Kumovina.

Kum rešava. Pitaj kuma. – majica
Kum rešava. Pitaj kuma.majica · KumovinaNajbolje za: kuma koji sve sredi1.990 RSDPogledaj u prodavnici
Kuma. Glavna i odgovorna. – ženska majica
Kuma. Glavna i odgovorna.ženska majica · KumovinaNajbolje za: kumu koja vodi glavnu reč1.990 RSDPogledaj u prodavnici

Za njega

Roštilj i pecanje iz prodavnice Majstorluk.

Roštilj majstor. Ne pitaj za recept – majica
Roštilj majstor. Ne pitaj za receptmajica · MajstorlukNajbolje za: majstora roštilja1.990 RSDPogledaj u prodavnici
Ćevap kontrola: prošao – majica
Ćevap kontrola: prošaomajica · MajstorlukNajbolje za: ljubitelja ćevapa1.890 RSDPogledaj u prodavnici
Pecam. Ne zovi – majica
Pecam. Ne zovimajica · MajstorlukNajbolje za: pecaroša1.990 RSDPogledaj u prodavnici

Za kolege i penziju

Za posao i ispraćaj.

Van kancelarije (kapa)
Van kancelarije (kapa)kapa · Tajni Deda MrazNajbolje za: kolegu, Tajni Deda Mraz1.290 RSDPogledaj u prodavnici
Zvanično: van radnog vremena. Zauvek – majica
Zvanično: van radnog vremena. Zauvekmajica · PenzosNajbolje za: odlazak u penziju1.890 RSDPogledaj u prodavnici

Kompleti od dva poklona do 2.000

Dva komada iz iste prodavnice, u istoj korpi.

Njena kafa – šolja
Njena kafašolja · UdvojeKomplet sa „Njegova kafa”: 1.980 din990 RSDPogledaj u prodavnici
Njegova kafa – šolja
Njegova kafašolja · UdvojeKomplet sa „Njena kafa”: 1.980 din990 RSDPogledaj u prodavnici
Pažnja: vruće. Kao bakina sarma. (rukavica) – rukavica za rernu
Pažnja: vruće. Kao bakina sarma. (rukavica)rukavica za rernu · Praznična kuhinjaKomplet sa podmetačem: 1.780 din990 RSDPogledaj u prodavnici
Treći dan sarma. I dalje dobra. (podmetač)
Treći dan sarma. I dalje dobra. (podmetač)podmetač · Praznična kuhinjaKomplet sa rukavicom: 1.780 din790 RSDPogledaj u prodavnici
Ideje do 1.000 dinara i rokovi

Mali pokloni koji se pamte, i rokovi za praznike.

Najviše jednom nedeljno, bez spama. Odjava jednim klikom. Privatnost

Saveti pre kupovine

Česta pitanja

Šta kupiti za poklon do 2.000 dinara?

Majicu sa natpisom koji pogađa osobu (1.890 do 1.990 dinara) ili komplet od dva manja poklona, na primer dve šolje (1.980 dinara) ili rukavicu i podmetač (1.780 dinara).

Šta pokloniti kolegi do 2.000 dinara?

Zimsku kapu „Van kancelarije” (1.290 din), šolju sa šaljivom porukom ili, za penziju, majicu „Zvanično: van radnog vremena. Zauvek.”

Da li je 2.000 dinara dovoljno za poklon?

Jeste, ako je poklon lični. To je najčešći iznos za kolege, kuma i prijatelje.

Mogu li da kupim dva poklona za 2.000 dinara?

Da: dve šolje su 1.980 dinara, a rukavica i podmetač 1.780 dinara. Komplet poruči iz iste prodavnice.

Koliko traje isporuka?

Proizvodi se štampaju po porudžbini u Srbiji i stižu za 2–5 radnih dana. Pred praznike računaj na gornju granicu.

Kako se plaća?

Pouzećem, kuriru kad paket stigne. Ne treba kartica ni avans.

Pogledaj i

Poklon do 1000 dinara: 20 ideja koje se pamte
Po budžetu
Poklon do 1000 dinara: 20 ideja koje se pamte
13 ideja · od 790 RSD
Poklon za Tajnog Deda Mraza: 15 ideja do 1000 i 2000 dinara
Nova godina i Božić
Poklon za Tajnog Deda Mraza: 15 ideja do 1000 i 2000 dinara
10 ideja · od 990 RSD
Novogodišnji poklon za kolegu i koleginicu
Nova godina i Božić
Novogodišnji poklon za kolegu i koleginicu
8 ideja · od 990 RSD